Michał Szaniecki

Pasja, wiedza i prostota – te 3 komponenty służą mi na co dzień w kwestionowaniu wszystkiego, co robię i co myślę, że wiem – dzięki temu mogę budować pionierskie rozwiązania dla moich zespołów, marek i biznesów.   

Od kilkunastu lat mam ogromne szczęście budować marki FMCG i Automotive na 11 rynkach na 2 kontynentach. Dzisiaj jestem Managing Directorem dwóch fantastycznych marek samochodowych, ale moje serce zawsze bije w rytm nowoczesnego marketingu. Stąd cieszy mnie, że mogłem dokonać digitalowej rewolucji dla VW Group globalnie. Jestem również międzynarodowym keynote speakerem w obszarze CX i DCX. Jak również guest speakerem na uczelniach w Niemczech i Polsce, dzieląc się wiedzą z nowoczesnej psychologii w komunikacji marek. Z pasji do budowania marek założyłem Pentonica Brand Consulting, aby wspierać marki poszukujące swojej tożsamości i sukcesu biznesowego w Europie. Czerpię ogrom inspiracji z prac marketerów na całym świecie, stąd zasiadam w licznych Jury, the Drum Marketing, Effie, Effie Europe i innych.

Tworzyłem Akademię Marketingu w Niemczech i Polsce, jestem mentorem wielu młodych marketerów na 3 kontynentach – także to dla mnie ogromna przyjemność dołączyć do MBS by Effie i wspólnie z fantastycznymi koleżankami i kolegami dzielić się doświadczeniem i wiedzą z kolejnymi generacjami marketerów – tak, aby wkrótce to oni inspirowali nas swoimi sukcesami.